Znajdź swój kraj i przejdź do właściwej strony LIVISTO

Nowości, wydarzenia

Powrót
05 czerwca 2023

HappyVetProject już dostępny w języku polskim

Niezmiernie miło nam poinformować, że platforma HappyVetProject już działa w języku polskim

HappyVetProject została stworzona przez firmę LIVISTO w celu przeciwdziałania stresowi związanemu z pracą w branży weterynaryjnej. Zamieszczane są na niej treści przygotowane przez ekspertów, takie jak narzędzia do zarządzania emocjami, w tym testy do sprawdzenia poziomu wypalenia zawodowego czy zmęczenia współczuciem, podcasty oraz różnego typu artykuły.

HappyVetProject to nowe spojrzenie na potrzeby profesjonalistów związanych z weterynarią, oparte na rzeczywistej wiedzy o codziennej pracy w tym zawodzie, jego wyzwaniach i trudnościach, ale przede wszystkim na empatycznym i humanitarnym podejściu i zrozumieniu. Zawiera propozycję rozwiązań, które pozwalają sprostać wymaganiom tak trudnej profesji.

Portal ten dąży do zmiany podejścia oraz rozpoczyna debatę na temat potrzeby proaktywnego dbania o siebie przez praktyków, z realistycznym a zarazem optymistycznym spojrzeniem na rozwiązania w obszarach takich jak siła umysłu, kondycja fizyczna i zdrowe odżywianie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia platformy HappyVetProject i zapoznania się z treściami zamieszczonymi na niej w języku polskim. Wystarczy wybrać symbol PL znajdujący się w liście rozwijanej w prawym górnym rogu strony.