Znajdź swój kraj i przejdź do właściwej strony LIVISTO

Along with you / Nasza misja

Powrót

Nasza misja

LIVISTO to międzynarodowa firma farmaceutyczna. Ze względu na duże doświadczenie na rynku weterynaryjnym, LIVISTO jest zaangażowane w rozwój, produkcję i wprowadzanie na rynek najwyższej jakości produktów dla zwierząt gospodarskich i drobiu oraz dla zwierząt towarzyszących i koni.

GLOBALNA RODZINA PRACUJĄCA DLA DOBROSTANU ZWIERZĄT I SZCZĘŚCIA LUDZI

Głównym celem naszej pracy w LIVISTO jest poprawa dobrostanu zwierząt i szczęście ich właścicieli. Pomagamy rolnikom i lekarzom weterynarii w osiąganiu lepszych wyników w biznesie oraz zmieniamy na lepsze życie właścicieli zwierząt towarzyszących poprzez ochronę zdrowia ich pupili. Nasza działalność jest ukierunkowana, by osiągnąć ten cel.

JESTEŚMY TYMI,

KTÓRZY MAJĄ SERCE

JESTEŚMY FIRMĄ Z SERCEM

LIVISTO oferuje swoim klientom indywidualne rozwiązania. Jesteśmy godnym zaufania, empatycznym partnerem, skupionym na indywidualnych potrzebach.

Doskonała obsługa klienta podparta wysoką jakością produktów ma dla nas ogromne znaczenie. Jesteśmy rozwijającą się globalną firmą, skupioną na produktach generycznych w sektorze ochrony zdrowia zwierząt.

To jest nasza misja, prawdziwy fundament naszej firmy.

"Aktywnie działamy na rynku ochrony zdrowia zwierząt. Wzbogacamy życie zarówno zwierząt gospodarskich i towarzyszących, jak ich właścicieli. To nasi pracownicy za tym stoją.
Ściśle współpracujemy z naszymi klientami na całym świecie oferując dostosowane do ich potrzeb rozwiązania. Dzięki naszemu prawie stuletniemu doświadczeniu, wysokiej jakości produktom i usługom, zdobywamy i utrzymujemy zaufanie naszych klientów.
Dzięki temu nasi klienci są spokojni, czują się doceniani i bezpieczni."

Armin Thur, CEO