Znajdź swój kraj i przejdź do właściwej strony LIVISTO

Nowości, wydarzenia

Powrót
10 lutego 2022

Przedstawiamy - HAPPY VET PROJECT

Niezmiernie miło nam poinformować, że platforma HAPPY VET PROJECT już działa:

Jako lekarze weterynarii kochamy zwierzęta i opiekujemy się nimi z wrażliwością, czułością oraz troską. Pracujemy wiele godzin każdego dnia podejmując różne decyzje, radząc sobie nieraz z trudnymi emocjami. Często brakuje nam czasu na odpoczynek, dla rodziny i przyjaciół, na zadbanie o siebie, w tym na zdrowsze odżywianie.

Z tego powodu stworzyliśmy dla Państwa platformę internetową koncentrującą się wokół trzech zasadniczych obszarów - zapobieganie, rozpoznawanie i ponownie skupienie się na przyczynach, które mogą prowadzić do wypalenia zawodowego lub pomóc Państwu odkryć inne sposoby czerpania przyjemności z wykonywanego zawodu:

Vet Voices: Treści skoncentrowane na sile umysłu, psychologii, tematach takich jak motywacja, wybór drogi życiowej, stawianie granic, praca zespołowa oraz komunikacja.

Vet Yogi: Vet Yogi zaprojektowaliśmy wraz z dr Crisem Pestana - praktykującym lekarzem weterynarii oraz certyfikowanym instruktorem jogi. Jest to terapeutyczny, kompleksowy i przystępny program, w pełni dostosowany do potrzeb zawodu lekarza weterynarii.

Eat Well Vet: Szybkie, praktyczne i pełnowartościowe przepisy na posiłki, które idealnie nadają się do zabrania do pracy, stworzone przez ekspertów - kucharza i dietetyka oraz wskazówki, które pozwolą zaoszczędzić czas w kuchni i lepiej się odżywiać.

Możemy zaczynać?
Czy przyłączą się Państwo do nas?
https://happyvetproject.org