Znajdź swój kraj i przejdź do właściwej strony LIVISTO

Along with you / Nasz zespół

Powrót

PRZEDSTAWICIELE REGIONALNI
REPRESENTATIVES

POLSKA CENTRALNA

mgr Justyna Białoskórska
Tel.: +48 601 881 901
E-mail: justyna.bialoskorska@livisto.com

POLSKA CENTRALNO-ZACHODNIA

mgr Magdalena Maćkiewicz
Tel.: +48 693 161 206
E-mail:magdalena.mackiewicz@livisto.com

POLSKA POŁUDNIOWO-ZACHODNIA

mgr Karolina Czaplejewicz
Tel.: +48 693 163 213
E-mail: karolina.czaplejewicz@livisto.com

POLSKA POŁUDNIOWO-WSCHODNIA

mgr inż. Łukasz Wysocki
Tel.: +48 693 161 182
E-mail: lukasz.wysocki@livisto.com

POLSKA POŁUDNIOWA

mgr Łukasz Gabrych
Tel.: +48 693 161 886
E-mail: lukasz.gabrych@livisto.com

POLSKA PÓŁNOCNO-ZACHODNIA

mgr Kinga Matusiak
Tel.: +48 693 161 670
E-mail: kinga.matusiak@livisto.com

POLSKA PÓŁNOCNA

mgr Mateusz Sworobowicz
Tel.: +48 693 161 204
E-mail: mateusz.sworobowicz@livisto.com

POLSKA PÓŁNOCNO-WSCHODNIA

mgr Bartłomiej Piasecki
Tel.: + 48 603 438 030
E-mail: bartlomiej.piasecki@livisto.com

POLSKA CENTRALNO-WSCHODNIA

inż. Martyna Pietrzak
Tel.: +48 693 161 962
E-mail: martyna.pietrzak@livisto.com

KIEROWNIK SPRZEDAŻY W REGIONIE POLSKI WSCHODNIEJ
SALES MANAGER THE EAST REGION OF POLAND

mgr inż. Dawid Parada
Tel.: +48 693 161 205
E-mail: dawid.parada@livisto.com

KIEROWNIK SPRZEDAŻY W REGIONIE POLSKI ZACHODNIEJ
SALES MANAGER THE WEST REGION OF POLAND

mgr inż. Mariusz Krysta
Tel.: +48 663 191 203
E-mail: mariusz.krysta@livisto.com